Co oferuje agencja eventowa? Jakie obejmuje obszary?

agencja eventowa

Pojęcie „agencja eventowa” jest stosunkowo nowe i powstało w związku z rosnącym zapotrzebowaniem na wyspecjalizowaną usługę w zakresie organizacji eventów i konferencji.

Co to jest agencja eventowa?

Współpraca z profesjonalnym event plannerem oznacza, że możesz polegać na doświadczonym zespole, któremu zależy na Twoim sukcesie. Planowanie eventów wymaga szczegółowej wiedzy na temat wszystkiego, od układu sali po opcje cateringowe. Z pomocą doświadczonej firmy eventowej, będziesz miał wszystkie szczegóły na miejscu i będziesz mógł cieszyć się wydarzeniem, zamiast martwić się o logistykę i plany.

Usługi oferowane przez agencję eventową są często podzielone na kilka obszarów:

  • Planowanie eventów: planowanie imprez i konferencji;
  • Organizacja eventów: wsparcie techniczne wydarzeń w trakcie ich realizacji;
  • Event management: wewnętrzna koordynacja wydarzeń i konferencji;
  • Event marketing: promocja wydarzeń w celu przyciągnięcia uczestników;
  • Turystyka biznesowa: organizacja indywidualnych lub grupowych wyjazdów biznesowych na zasadzie incentive lub w ramach forów biznesowych.
agencja eventowa

Kto wykorzystuje usługi takie jak firma eventowa?

Agencje eventowe są często określane jako firmy zarządzające wydarzeniami, organizatorzy wydarzeń lub firmy zajmujące się produkcją wydarzeń.

Jeśli chodzi o taką firmę jak agencja eventowa Kraków sprawia, że można znaleźć we wszystkich rodzajach dziedzin, od kultury i sztuki po wydarzenia biznesowe i korporacyjne. Można je również znaleźć w sektorze non-profit, gdzie organizują imprezy charytatywne, bale społeczne, zbiórki pieniędzy dla szkół dla dzieci niepełnosprawnych i wiele innych.