Szkolenia z rozwoju osobistego dla managerów

Coraz więcej firm zauważa potrzebę szkolenia swoich pracowników z kompetencji, które będą przydatne nie tylko w firmie. Inwestowanie w rozwój osobisty personelu to inwestycja w przyszłość, bo szczęśliwy i świadomy pracownik to efektywny pracownik. Szkolenia dla managerów https://enterpriseadvisors.pl/szkolenia-managerskie-z-zarzadzania-zespolem/akademia-managera/, dzięki którym nauczą się budowania siebie jako wartościowego człowieka cieszą się coraz większą popularnością.

Szkolenia z talentów Gallupa

Wielu pracodawców umożliwia swoim pracownikom wykonanie testu talentów przy pomocy narzędzia CliftonStrengths. Na tej podstawie pracownik poznaje pięć swoich głównych talentów, które może rozwijać, aby i zawodowo, i prywatnie działać świadomie i efektywnie.

Płatny test pracownicy wykonują w domu. Jeśli zgodzą się podzielić jego wynikami z firmą, zostają zaproszeni na szkolenie dla managerów, na którym uczą się pracy z talentami. Najczęściej szkolenie ma postać warsztatów organizowanych w niewielkich grupach. Prowadzący (trener z odpowiednim certyfikatem), uczy ich jak wykorzystać swoje talenty i jak je rozwijać.

Szkolenia z zarządzaniem sobą w czasie

Wielu ludzi, nie tylko managerów, ma problem z planowaniem, a potem realizacją zaplanowanych zadań. Podczas szkoleń managerowie dowiadują się, jak skutecznie planować – w życiu zawodowym i prywatnym.

Podczas warsztatów poznają metody planowania i uczą się stosować je praktyce. To pozwoli im zarządzać sobą w czasie – będą potrafili znaleźć czas na sprawy zawodowe, rodzinne oraz na odpoczynek.

Szkolenia z zarządzania finansami

Dobra sytuacja finansowa przekłada się na inne sfery życia. Człowiek, który nie potrafi zarządzać pieniędzmi, nawet zarabiając coraz więcej, będzie pod kreską.

Podczas szkolenia managerowie dowiedzą się, jak zarządzać domowym budżetem i budować poduszkę finansową. Poznają sposoby na wyjście z zadłużenia i kontrolowanie wydatków.

Czy warto wysyłać managerów na takie szkolenia?

Zdecydowanie warto. Szkolenia poprawiające sytuację osobistą podwładnych są przez nich odbierane jako benefit. Pracodawca, który dba o całościowy rozwój swoich pracowników, jest na wagę złota.